Detail zprávy
18.03.2011 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - O nejkrásnější velikonoční kraslici - motiv
V březnu se všechny třídy naší mateřské školy zúčastnily výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo Producentské centrum PROFIL Mariánské Lázně, s. r. o. Její název „O nejkrásnější velikonoční kraslici“ nebo „Ztvárnění velikonočního motivu“ nám dával velký prostor pro rozvoj fantazie a představivosti. A protože jaro bývá po bílé zimě plné barev, také naše obrázky jsou radostné a veselé. Posuďte sami, jak se nám naše dílka podařila. Doufáme, že se budou líbit i výtvarné porotě a dětem v dětských domovech a ústavech sociální péče, které budou zdobit.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka