Detail zprávy
18.03.2011 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - O nejkrásnější velikonoční kraslici - motiv
V březnu se všechny třídy naší mateřské školy zúčastnily výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo Producentské centrum PROFIL Mariánské Lázně, s. r. o. Její název „O nejkrásnější velikonoční kraslici“ nebo „Ztvárnění velikonočního motivu“ nám dával velký prostor pro rozvoj fantazie a představivosti. A protože jaro bývá po bílé zimě plné barev, také naše obrázky jsou radostné a veselé. Posuďte sami, jak se nám naše dílka podařila. Doufáme, že se budou líbit i výtvarné porotě a dětem v dětských domovech a ústavech sociální péče, které budou zdobit.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka