Detail zprávy
18.03.2011 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - O nejkrásnější velikonoční kraslici - motiv
V březnu se všechny třídy naší mateřské školy zúčastnily výtvarné soutěže, kterou vyhlásilo Producentské centrum PROFIL Mariánské Lázně, s. r. o. Její název „O nejkrásnější velikonoční kraslici“ nebo „Ztvárnění velikonočního motivu“ nám dával velký prostor pro rozvoj fantazie a představivosti. A protože jaro bývá po bílé zimě plné barev, také naše obrázky jsou radostné a veselé. Posuďte sami, jak se nám naše dílka podařila. Doufáme, že se budou líbit i výtvarné porotě a dětem v dětských domovech a ústavech sociální péče, které budou zdobit.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka