Detail zprávy
22.03.2011 JARNÍ POHÁDKA S KAPŘÍKEM TONÍKEM

Jak jsme v mateřské škole oslavili příchod jara? No přece pohádkou. Byla to Jarní pohádka s kapříkem Toníkem, kterou nám přijeli zahrát členové Divadla Smíšek. Děti byly svědkem toho, jak se s kapra Tondy stal kouzlem vodník, jak na velikonoce vyšlehal se svou pomlázkou všechny obyvatele rybníka a jak se mu podařilo najít přes dopis poslaný po vodě maminku. Děti si poslechly spoustu krásných písniček a během celého příběhu se moc nasmály.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka