22.03.2011 JARNÍ POHÁDKA S KAPŘÍKEM TONÍKEM

Jak jsme v mateřské škole oslavili příchod jara? No přece pohádkou. Byla to Jarní pohádka s kapříkem Toníkem, kterou nám přijeli zahrát členové Divadla Smíšek. Děti byly svědkem toho, jak se s kapra Tondy stal kouzlem vodník, jak na velikonoce vyšlehal se svou pomlázkou všechny obyvatele rybníka a jak se mu podařilo najít přes dopis poslaný po vodě maminku. Děti si poslechly spoustu krásných písniček a během celého příběhu se moc nasmály.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»