Detail zprávy
22.03.2011 JARNÍ POHÁDKA S KAPŘÍKEM TONÍKEM

Jak jsme v mateřské škole oslavili příchod jara? No přece pohádkou. Byla to Jarní pohádka s kapříkem Toníkem, kterou nám přijeli zahrát členové Divadla Smíšek. Děti byly svědkem toho, jak se s kapra Tondy stal kouzlem vodník, jak na velikonoce vyšlehal se svou pomlázkou všechny obyvatele rybníka a jak se mu podařilo najít přes dopis poslaný po vodě maminku. Děti si poslechly spoustu krásných písniček a během celého příběhu se moc nasmály.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka