Detail zprávy
12.04.2011 KRÁLICE FRÍDA V MATEŘÍDOUŠCE

V rámci probíraného týdenního tématu „Máme rádi zvířata“ navštívila děti s Kuřátek a Koťátek paní veterinářka MVDr. Kateřina Bajerová se svou králicí Frídou. Děti si králíčka mohly prohlédnout, pohladit a pomocí fonendoskopu poslechnout, jak rychle dýchá a jak mu bije srdíčko. Paní doktorka během návštěvy odpovídala na zvídavé otázky, povídala si s dětmi o tom, jak se o zvířátka správně starat, popsala dětem svou práci.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka