Detail zprávy
12.04.2011 KRÁLICE FRÍDA V MATEŘÍDOUŠCE

V rámci probíraného týdenního tématu „Máme rádi zvířata“ navštívila děti s Kuřátek a Koťátek paní veterinářka MVDr. Kateřina Bajerová se svou králicí Frídou. Děti si králíčka mohly prohlédnout, pohladit a pomocí fonendoskopu poslechnout, jak rychle dýchá a jak mu bije srdíčko. Paní doktorka během návštěvy odpovídala na zvídavé otázky, povídala si s dětmi o tom, jak se o zvířátka správně starat, popsala dětem svou práci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka