18.04.2011 PŘÍPRAVA A VELIKONOČNÍ DÍLNY
Jen se podívejte, jak jsme se u nás v Mateřídoušce připravovali na velikonoční svátky! Vyzdobili jsme třídy, upletli jsme veliký věnec z kynutého těsta, který moc chutnal malým i velkým, nabarvili vajíčka a zazpívali si velikonoční písničky. Velikonoce jsme však vítali také s maminkami, tatínky i prarodiči. Přípravy byly totiž jako každý rok zakončeny dílnami ve všech třídách. Ozdobu na velikonoční stůl a veselou jarní náladu jsme si odnášeli s sebou domů, a už se těšíme, jak si potom ve školce budeme o prožitých svátcích povídat.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»