Detail zprávy
18.04.2011 PŘÍPRAVA A VELIKONOČNÍ DÍLNY
Jen se podívejte, jak jsme se u nás v Mateřídoušce připravovali na velikonoční svátky! Vyzdobili jsme třídy, upletli jsme veliký věnec z kynutého těsta, který moc chutnal malým i velkým, nabarvili vajíčka a zazpívali si velikonoční písničky. Velikonoce jsme však vítali také s maminkami, tatínky i prarodiči. Přípravy byly totiž jako každý rok zakončeny dílnami ve všech třídách. Ozdobu na velikonoční stůl a veselou jarní náladu jsme si odnášeli s sebou domů, a už se těšíme, jak si potom ve školce budeme o prožitých svátcích povídat.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka