Detail zprávy
18.04.2011 PŘÍPRAVA A VELIKONOČNÍ DÍLNY
Jen se podívejte, jak jsme se u nás v Mateřídoušce připravovali na velikonoční svátky! Vyzdobili jsme třídy, upletli jsme veliký věnec z kynutého těsta, který moc chutnal malým i velkým, nabarvili vajíčka a zazpívali si velikonoční písničky. Velikonoce jsme však vítali také s maminkami, tatínky i prarodiči. Přípravy byly totiž jako každý rok zakončeny dílnami ve všech třídách. Ozdobu na velikonoční stůl a veselou jarní náladu jsme si odnášeli s sebou domů, a už se těšíme, jak si potom ve školce budeme o prožitých svátcích povídat.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka