Detail zprávy
17.05.2011 KOŤÁTKA ZAZPÍVALA BABIČKÁM
V Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí každoročně zaznívají dětské hlásky z Mateřídoušky. Kdy? V nejkrásnějším jarním měsíci, v květnu, v době oslav Dne matek. Malí gratulanti bývají zpočátku trochu nesmělí, ale když vidí úsměvy v milých tvářích a slyší nadšený potlesk, jde ostych stranou. Děti svým vystoupením a předáním dárečků vyrobených kamarády ze Sluníček všechny potěšily a za svou snahu byly i sladce odměněny.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka