Detail zprávy
17.05.2011 KOŤÁTKA ZAZPÍVALA BABIČKÁM
V Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí každoročně zaznívají dětské hlásky z Mateřídoušky. Kdy? V nejkrásnějším jarním měsíci, v květnu, v době oslav Dne matek. Malí gratulanti bývají zpočátku trochu nesmělí, ale když vidí úsměvy v milých tvářích a slyší nadšený potlesk, jde ostych stranou. Děti svým vystoupením a předáním dárečků vyrobených kamarády ze Sluníček všechny potěšily a za svou snahu byly i sladce odměněny.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka