Detail zprávy
12.05.2011 SLUNÍČKA SLAVILA DEN MATEK
12. května se konala ve třídě Sluníčko oslava Dne matek. Na přípravě bohatého programu si všichni dali záležet. Zazněly tu básně a písně, tančila se Mazurka a děti předvedly také dramatizaci písně. Byly šťastné, když viděly na tvářích svých maminek i tatínků úsměvy. A ti je odměnili bouřlivým potleskem. Pro své maminky děti vyrobily drobný, ale jistě milý dárek – zarámovanou fotografii a papírovou kytičku.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka