23.05.2011 VÝCHOVNÝ KONCERT ZUŠ ve Frýdku-Místku
Naši předškoláci navštívili výchovný koncert, který se jmenoval „ Tluče bubeníček, aneb projdeme se pochodem a tancem“.
Děti se dozvěděly mnoho nových informací o tom, jak můžeme dělit hudební pochody. V rytmu písničky Tluče bubeníček si někteří zapochodovali a zahráli na vojáky. Viděli jsme, že tanec polku lze tančit několika různými způsoby, jeden ze způsobu nám předvedl dokonce čert.
Potom nám účinkující v krásných kostýmech předvedli, jak se tančí vídeňský valčík. No a nakonec jsme se všichni naučili tančit mazurku.
Bylo to velmi příjemně prožité dopoledne, které se nám moc líbilo, a hlavně bylo príma, že jsme se si mohli společně zatančit.

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ