25.05.2011 DEN DĚTÍ S HOKEJOVÝM KLUBEM
Ve středu 25. května bylo ve víceúčelové hale připraveno sportovní dopoledne pro předškolní děti. Seznámily se s hokejem, procvičily si střelbu na branku, hod míčem, běh slalomem s pukem a hokejkou a spoustu dalších disciplín souvisejících se sportem. Za splnění daného úkolu dostaly sladkou odměnu a na závěr také vysvědčení se samými jedničkami. Hravé dopoledne si děti náležitě užily. Až na ta bříška, která nám narostla po tolika sladkostech. Ale na to jsou tady sporty, které nám pomohou dostat se znovu do formy.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»