Detail zprávy
25.05.2011 DEN DĚTÍ S HOKEJOVÝM KLUBEM
Ve středu 25. května bylo ve víceúčelové hale připraveno sportovní dopoledne pro předškolní děti. Seznámily se s hokejem, procvičily si střelbu na branku, hod míčem, běh slalomem s pukem a hokejkou a spoustu dalších disciplín souvisejících se sportem. Za splnění daného úkolu dostaly sladkou odměnu a na závěr také vysvědčení se samými jedničkami. Hravé dopoledne si děti náležitě užily. Až na ta bříška, která nám narostla po tolika sladkostech. Ale na to jsou tady sporty, které nám pomohou dostat se znovu do formy.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka