Detail zprávy
25.05.2011 DEN DĚTÍ S HOKEJOVÝM KLUBEM
Ve středu 25. května bylo ve víceúčelové hale připraveno sportovní dopoledne pro předškolní děti. Seznámily se s hokejem, procvičily si střelbu na branku, hod míčem, běh slalomem s pukem a hokejkou a spoustu dalších disciplín souvisejících se sportem. Za splnění daného úkolu dostaly sladkou odměnu a na závěr také vysvědčení se samými jedničkami. Hravé dopoledne si děti náležitě užily. Až na ta bříška, která nám narostla po tolika sladkostech. Ale na to jsou tady sporty, které nám pomohou dostat se znovu do formy.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka