Detail zprávy
25.05.2011 DEN DĚTÍ S HOKEJOVÝM KLUBEM
Ve středu 25. května bylo ve víceúčelové hale připraveno sportovní dopoledne pro předškolní děti. Seznámily se s hokejem, procvičily si střelbu na branku, hod míčem, běh slalomem s pukem a hokejkou a spoustu dalších disciplín souvisejících se sportem. Za splnění daného úkolu dostaly sladkou odměnu a na závěr také vysvědčení se samými jedničkami. Hravé dopoledne si děti náležitě užily. Až na ta bříška, která nám narostla po tolika sladkostech. Ale na to jsou tady sporty, které nám pomohou dostat se znovu do formy.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka