Detail zprávy
26.05.2011 NAŠI PLAVÁČCI
Od 14. dubna navštěvujeme pravidelně s předškoláky plavecký kurz. Každý čtvrtek chodíme na 11. ZŠ. Děti se na kurz vždy těší a jsou velmi zvědavé, co nového se zase naučí. O plaváčky se stará laskavá paní učitelka, která jim vždy poradí a dobře vysvětlí zadané úkoly. Děvčata a chlapci se učí dýchat do vody, ze dna bazénu loví předměty, skáčou do vody, potápějí své obličeje a také splývají na břiše i na zádech. Za odměnu jezdí na klouzačce a po plaveckém pozdravu „Zdar, nazdar“ dostanou od paní učitelky velkou pochvalu. 

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka