Detail zprávy
26.05.2011 NAŠI PLAVÁČCI
Od 14. dubna navštěvujeme pravidelně s předškoláky plavecký kurz. Každý čtvrtek chodíme na 11. ZŠ. Děti se na kurz vždy těší a jsou velmi zvědavé, co nového se zase naučí. O plaváčky se stará laskavá paní učitelka, která jim vždy poradí a dobře vysvětlí zadané úkoly. Děvčata a chlapci se učí dýchat do vody, ze dna bazénu loví předměty, skáčou do vody, potápějí své obličeje a také splývají na břiše i na zádech. Za odměnu jezdí na klouzačce a po plaveckém pozdravu „Zdar, nazdar“ dostanou od paní učitelky velkou pochvalu. 

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka