Detail zprávy
27.05.2011 BAMBIRIÁDA a cvičení Nejmenších hasičů
Ve dnech 27. a 28. května se v areálu hřiště 11. základní školy Jiřího z Poděbrad konal 13. ročník dvoudenní prezentační přehlídky dětských a mládežnických sdružení – Bambiriáda. Na pódiu vystupovali divadelníci, mažoretky, judisté, bubeníci, gymnastky i tanečníci. Vystoupení Nejmenších hasičů z naší mateřské školy se setkalo s velkým úspěchem. Však se také malým sportovcům v přilbách podařilo! Prokázali nejen soustředěnost a skvělý smysl pro orientaci v prostoru, ale především samostatnost a hlavně chuť k aktivnímu pohybu. Skladba, která vychází z nejpřirozenější dětské činnosti, kterou je hra, využívá dětské spontánnosti a reakcí na hudební podněty přirozeným cvičením. Všichni naši sportovci byli po zásluze odměněni a potlesk diváků byl pořádně dlouhý! Malé hasiče můžete přijít podpořit potleskem jak v sobotu 4. června 2011 v 15. hodin na Náměstí Svobody v Místku, kde se bude v rámci oslav Dne dětí konat Hasičská akademie, tak i 4. července 2011 na Mistrovství ČR hry Plamen 2011 na vítkovický stadion v Ostravě.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka