Detail zprávy
31.05.2011 KONCERT SKUPINY MARBO
V úterý 31. května jsme byli na koncertě skupiny Marbo, která nám v klubu Stoun při 11. základní škole Jiřího z Poděbrad svými písničkami a hrou na klávesy a saxofon nejen pořádně rozproudila krev, ale ukázala nám i různá kouzla hudby. Najednou jsme dokázali spolu s účinkujícími zpívat pomalu i rychle, tiše a zase hlasitě, bubnovat do rytmu, zkrátka – koncert s názvem „Žádný muzikant z nebe nespadl“ se náramně povedl a všichni jsme se dobře bavili.
A co jsme ještě slyšeli? Před samotným vystoupením dospělých hudebníků nám moc hezky zazpívali zpěváčci z 11. základní školy. Mnozí z nich navštěvovali ještě docela nedávno naši Mateřídoušku. Některé písničky jsme znali a zpívali je společně s nimi. A že nám to šlo! Takže je pravda, že žádní muzikanti z nebe nepadají. Oni se totiž muzikantskému umění učí pěkně odmalička.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka