Detail zprávy
04.06.2011 HASIČSKÁ AKADEMIE
Naši Nejmenší hasiči zahájili v sobotu dne 4. 6. na náměstí Svobody v Místku svou skladbou Hasičskou akademii. Akce se konala u příležitosti oslav Dne dětí. Malí sportovci z naší mateřské školy byli opět ve skvělé formě a sklidili potlesk všech diváků. Setkali se také s dráčkem Soptíkem a za svůj mimořádný výkon byli odměněni herní sestavou kostek. Po vystoupení se děti se svými rodiči zúčastnili různých soutěží, které byly na náměstí připraveny. Bylo to pěkné odpoledne, i když počasí nám nebylo nakloněno, ale naši dobrou náladu nám dešťové kapky nezkazily.

Děkujeme všem rodičům za doprovod na danou akci!ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka