04.06.2011 HASIČSKÁ AKADEMIE
Naši Nejmenší hasiči zahájili v sobotu dne 4. 6. na náměstí Svobody v Místku svou skladbou Hasičskou akademii. Akce se konala u příležitosti oslav Dne dětí. Malí sportovci z naší mateřské školy byli opět ve skvělé formě a sklidili potlesk všech diváků. Setkali se také s dráčkem Soptíkem a za svůj mimořádný výkon byli odměněni herní sestavou kostek. Po vystoupení se děti se svými rodiči zúčastnili různých soutěží, které byly na náměstí připraveny. Bylo to pěkné odpoledne, i když počasí nám nebylo nakloněno, ale naši dobrou náladu nám dešťové kapky nezkazily.

Děkujeme všem rodičům za doprovod na danou akci!

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ