04.06.2011 HASIČSKÁ AKADEMIE
Naši Nejmenší hasiči zahájili v sobotu dne 4. 6. na náměstí Svobody v Místku svou skladbou Hasičskou akademii. Akce se konala u příležitosti oslav Dne dětí. Malí sportovci z naší mateřské školy byli opět ve skvělé formě a sklidili potlesk všech diváků. Setkali se také s dráčkem Soptíkem a za svůj mimořádný výkon byli odměněni herní sestavou kostek. Po vystoupení se děti se svými rodiči zúčastnili různých soutěží, které byly na náměstí připraveny. Bylo to pěkné odpoledne, i když počasí nám nebylo nakloněno, ale naši dobrou náladu nám dešťové kapky nezkazily.

Děkujeme všem rodičům za doprovod na danou akci!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»