Detail zprávy
07.06.2011 DIVADLO ŠIKULKA
Dne 7. června k nám zavítalo divadlo Šikulka a představilo se třemi poučnými pohádkami. O lakomé Markétce, Polámané hračky, Otík a zápalka. Vystoupení bylo doprovázeno písničkami, které se dětem velice líbily. V pohádkách se objevily jak negativní tak i pozitivní vlastnosti - lakota a neposlušnost, ale nakonec i úcta ke kamarádům a odpuštění. Pohádky děti nejen velice potěšily, ale přivedly je i k malému zamyšlení.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka