16.06.2011 ZAHRADNÍ SLAVNOST 2011
Ve čtvrtek 16. června se konala v mateřské škole zahradní slavnost. Program zahájily paní učitelky s dětmi milým vystoupením, které potěšilo všechny přítomné. Poté dostala slovo paní ředitelka, aby pasovala naše předškoláky na budoucí školáky. Ti dostali na památku fotografii se svými kamarády a knihu s věnováním. Děti se ovšem nejvíce těšily na soutěžení. Připraveno bylo nemálo disciplín: skákání v pytli, koloběžkový slalom, překážková dráha a jiné. K dovádění posloužil skákací hrad s trampolínou. Kdo splnil všechny soutěže, mohl se jít občerstvit. Společně jsme prožili příjemné odpoledne. Děkujeme všem, kteří se zahradní slavnosti zúčastnili a zejména těm, kteří se podíleli na její přípravě.

Foto:  Brigita Špačková

27.06.2019