Detail zprávy
16.06.2011 ZAHRADNÍ SLAVNOST 2011
Ve čtvrtek 16. června se konala v mateřské škole zahradní slavnost. Program zahájily paní učitelky s dětmi milým vystoupením, které potěšilo všechny přítomné. Poté dostala slovo paní ředitelka, aby pasovala naše předškoláky na budoucí školáky. Ti dostali na památku fotografii se svými kamarády a knihu s věnováním. Děti se ovšem nejvíce těšily na soutěžení. Připraveno bylo nemálo disciplín: skákání v pytli, koloběžkový slalom, překážková dráha a jiné. K dovádění posloužil skákací hrad s trampolínou. Kdo splnil všechny soutěže, mohl se jít občerstvit. Společně jsme prožili příjemné odpoledne. Děkujeme všem, kteří se zahradní slavnosti zúčastnili a zejména těm, kteří se podíleli na její přípravě.


Foto:  Brigita Špačková

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka