22.06.2011 KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

Čas výletů nastal, a tak se na něj vypravila i naše Koťátka. Děti byly plné očekávání, kam že to vlastně pojedeme. Nastoupily do vláčku a vyjely – směr Dobrá. Tam na ně čekala zajímavá procházka. Cestou k cíli – Zanzibaru poznávaly stromy, květiny, hmyz i rostliny, které rostou u vody. V Zanzibaru je přivítaly houpačky, skluzavky a jiné zajímavosti. Sluníčko pěkně svítilo a my jsme se také museli občerstvit a posilnit tím, co nám připravily naše paní kuchařky a maminky. Co dodat? Všichni byli spokojeni a rádi, že se výlet vydařil.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»