Detail zprávy
22.06.2011 KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

Čas výletů nastal, a tak se na něj vypravila i naše Koťátka. Děti byly plné očekávání, kam že to vlastně pojedeme. Nastoupily do vláčku a vyjely – směr Dobrá. Tam na ně čekala zajímavá procházka. Cestou k cíli – Zanzibaru poznávaly stromy, květiny, hmyz i rostliny, které rostou u vody. V Zanzibaru je přivítaly houpačky, skluzavky a jiné zajímavosti. Sluníčko pěkně svítilo a my jsme se také museli občerstvit a posilnit tím, co nám připravily naše paní kuchařky a maminky. Co dodat? Všichni byli spokojeni a rádi, že se výlet vydařil.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka