Detail zprávy
22.06.2011 KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

Čas výletů nastal, a tak se na něj vypravila i naše Koťátka. Děti byly plné očekávání, kam že to vlastně pojedeme. Nastoupily do vláčku a vyjely – směr Dobrá. Tam na ně čekala zajímavá procházka. Cestou k cíli – Zanzibaru poznávaly stromy, květiny, hmyz i rostliny, které rostou u vody. V Zanzibaru je přivítaly houpačky, skluzavky a jiné zajímavosti. Sluníčko pěkně svítilo a my jsme se také museli občerstvit a posilnit tím, co nám připravily naše paní kuchařky a maminky. Co dodat? Všichni byli spokojeni a rádi, že se výlet vydařil.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka