Detail zprávy
28.06.2011 ZOO OSTRAVA
Tygra, lamy, pávy, oslíky, zebry, plameňáky, šimpanze, malou sloní samičku Rashmi a mnoho dalšího jsme viděli v Zoologické zahradě v Ostravě. Kdo na výlet jel? No přece předškoláci, kteří ho dostali jako odměnu za ekologické aktivity během celé docházky do naší mateřské školy. Projeli jsme se vláčkem, udělali spoustu krásných fotek a nezapomněli jsme ani na žirafu Benty, které jsme jako každý rok přivezli sponzorský dar.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka