Detail zprávy
28.06.2011 ZOO OSTRAVA
Tygra, lamy, pávy, oslíky, zebry, plameňáky, šimpanze, malou sloní samičku Rashmi a mnoho dalšího jsme viděli v Zoologické zahradě v Ostravě. Kdo na výlet jel? No přece předškoláci, kteří ho dostali jako odměnu za ekologické aktivity během celé docházky do naší mateřské školy. Projeli jsme se vláčkem, udělali spoustu krásných fotek a nezapomněli jsme ani na žirafu Benty, které jsme jako každý rok přivezli sponzorský dar.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka