Detail zprávy
04.07.2011 MISTROVSTVÍ ČR PLAMEN 2011, OSTRAVA
Naši skvělí malí mistři požárního sportu završili svou činnost vystoupením na vítkovickém stadionu. V pondělí 4. července na Mistrovství ČR Plamen 2011 prokázali, že se nebojí ani hrozivě zatažené oblohy, ani střídavých dešťových sprch. A že počasí skutečně zkoušelo vystoupení překazit, vidíte i na fotografiích. Děti z Mateřídoušky však opět bezchybně předvedly svou sportovní zdatnost, dobrou orientaci v prostoru, smysl pro souhru a především radost z pohybu, a to před stovkami diváků, kteří jim na tribunách nadšeně dávali najevo svou přízeň. Veliké povzbuzování a závěrečný potlesk byl pro naše hasiče a hasičky zaslouženou odměnou stejně jako plyšoví kamarádi, záplava nafouknutých balónků a balíčky s překvapením. V hasičském autobuse bylo cestou domů opravdu veselo.
A co tedy zbývá nakonec? Poděkování všem rodičům za doprovod a za to, že při našich „hasičských“ akcích fandili těmto báječným dětem: Michalce Blažkové, Aličce Urbišové, Nikolce Plevkové, Andrejce Pavlíkové, Klárce Kozaniakové, Vítkovi Homolkovi, Kubíkovi Blažkovi, Danečkovi Sochacímu, Dominikovi Šimíčkovi, Marečkovi Bakotovi, Sárince Studené, Lukáškovi a Marečkovi Lisztwanovým, Tomáškovi Konečnému a Lukáškovi Sedlářovi…


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka