Detail zprávy
12.10.2011 BESEDA S MYSLIVCEM

„Skákal pes přes oves, přes zelenou louku, šel za ním myslivec, péro na klobouku.…“- tak přivítaly děti svého hosta a hned si zkontrolovaly, zda pan myslivec to péro na klobouku opravdu má. Měl i spoustu dalších zajímavých věcí: myslivecký kouzelný batoh, dalekohled, ostrý nůž a sbírku trofejí. Vyprávění o životě lesních zvířat prokládal ukázkami fotografií, odpovídal na zvídavé dotazy malých posluchačů. Pochválil děti za nasbírané kaštany, které pomohou zvířatům přežít zimu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka