12.10.2011 BESEDA S MYSLIVCEM

„Skákal pes přes oves, přes zelenou louku, šel za ním myslivec, péro na klobouku.…“- tak přivítaly děti svého hosta a hned si zkontrolovaly, zda pan myslivec to péro na klobouku opravdu má. Měl i spoustu dalších zajímavých věcí: myslivecký kouzelný batoh, dalekohled, ostrý nůž a sbírku trofejí. Vyprávění o životě lesních zvířat prokládal ukázkami fotografií, odpovídal na zvídavé dotazy malých posluchačů. Pochválil děti za nasbírané kaštany, které pomohou zvířatům přežít zimu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»