Detail zprávy
12.10.2011 BESEDA S MYSLIVCEM

„Skákal pes přes oves, přes zelenou louku, šel za ním myslivec, péro na klobouku.…“- tak přivítaly děti svého hosta a hned si zkontrolovaly, zda pan myslivec to péro na klobouku opravdu má. Měl i spoustu dalších zajímavých věcí: myslivecký kouzelný batoh, dalekohled, ostrý nůž a sbírku trofejí. Vyprávění o životě lesních zvířat prokládal ukázkami fotografií, odpovídal na zvídavé dotazy malých posluchačů. Pochválil děti za nasbírané kaštany, které pomohou zvířatům přežít zimu.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka