Detail zprávy
11.10.2011 PODZIMNÍ TVOŘENÍ S RODIČI

Společné tvoření se konalo v jednotlivých třídách ve dnech 11. - 18.října 2011.
Tušíte, kolik krásných věcí nám poskytuje podzimní příroda? Děti s rodiči je posbírali a v průběhu měsíce října se na jednotlivých třídách pustili do podzimního čarování. Z brambor, dýní, šípků, jeřabin, listů, kaštanů a dalších přírodnin vyrobily za pomocí maminek a také tatínků díla, která jsme nafotili. Nyní s námi můžete nahlédnout do světa skřítků Podzimníčků, ježků Bodlináčků nebo jiných strašidel. Ať se vám fotografie líbí a všem, kteří se podíleli na podzimním tvoření děkujeme.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka