Detail zprávy
11.10.2011 PODZIMNÍ TVOŘENÍ S RODIČI

Společné tvoření se konalo v jednotlivých třídách ve dnech 11. - 18.října 2011.
Tušíte, kolik krásných věcí nám poskytuje podzimní příroda? Děti s rodiči je posbírali a v průběhu měsíce října se na jednotlivých třídách pustili do podzimního čarování. Z brambor, dýní, šípků, jeřabin, listů, kaštanů a dalších přírodnin vyrobily za pomocí maminek a také tatínků díla, která jsme nafotili. Nyní s námi můžete nahlédnout do světa skřítků Podzimníčků, ježků Bodlináčků nebo jiných strašidel. Ať se vám fotografie líbí a všem, kteří se podíleli na podzimním tvoření děkujeme.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka