11.10.2011 PODZIMNÍ TVOŘENÍ S RODIČI

Společné tvoření se konalo v jednotlivých třídách ve dnech 11. - 18.října 2011.
Tušíte, kolik krásných věcí nám poskytuje podzimní příroda? Děti s rodiči je posbírali a v průběhu měsíce října se na jednotlivých třídách pustili do podzimního čarování. Z brambor, dýní, šípků, jeřabin, listů, kaštanů a dalších přírodnin vyrobily za pomocí maminek a také tatínků díla, která jsme nafotili. Nyní s námi můžete nahlédnout do světa skřítků Podzimníčků, ježků Bodlináčků nebo jiných strašidel. Ať se vám fotografie líbí a všem, kteří se podíleli na podzimním tvoření děkujeme.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»