19.10.2011 DRAKIÁDA
Víte, jak pomoci létat drakům a dráčkům, když se vítr rozhodne odpočívat? Stačí dobrá nálada a rychlé nohy. A už se ve vzduchu vlní draci papíroví, z látky nebo igelitu, s obrázkem sovy, rakety, auta, lva, Hurvínka či medvídka…I když nám počasí přálo, s líným větrem jsme se museli trochu poprat. Na hřišti bývalého dožínkového areálu ve Starém Městě bylo nakonec opravdu veselo. Naše děti rozhodně lenivé nebyly a předvedly své draky v celé barevné kráse. Ocenění si zaslouží také všichni rodiče, kteří si při povzbuzování a pomáhání svým dětem dostat dráčky do vzduchu určitě zavzpomínali na dětská léta. A všichni malí krotitelé draků byli za svou vytrvalost po zásluze odměněni veselým dračím obrázkem i lízátkem pro doplnění vyběhané energie.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019