Detail zprávy
23.11.2011 NOVÁ HOUPADLA A PRŮLEZKA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ
S velkou radostí jsme na naší školní zahradě přivítali instalaci nového vybavení. Kovová houpačka, čtyři pružinová houpadla ve tvaru zvířátek, a další prolézačka, která se skládá ze stěny pro lezení, provazového a kovového žebříku – to vše vyvolalo ohromné nadšení všech dětí. Na fotografiích můžete vidět, že první zkoušky nového zařízení ohodnotily velkou jedničkou. K rozvoji pohybové aktivity dětí při pobytu na zahradě MŠ přibylo hravosti i zábavy.

Zábavné zařízení bylo pořízeno z podpory sponzorů a sbírkové akce rodičů, pružinová houpadla za výrazné podpory rodičů dítěte ze třídy Kuřátko. Děkujeme!

Při instalaci byly zároveň provedeny i terénní úpravy v prostoru zahrady, které budou probíhat také v následujícím období. Práce související s touto realizací byly hrazeny z rozpočtu mateřské školy. Revitalizace naší zahrady není ukončena - bude pokračovat i v příštím školním roce. Proto chceme znovu vyzvat rodičovskou veřejnost k podpoře a získávání dalších sponzorů.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka