Detail zprávy
23.11.2011 NOVÁ HOUPADLA A PRŮLEZKA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ
S velkou radostí jsme na naší školní zahradě přivítali instalaci nového vybavení. Kovová houpačka, čtyři pružinová houpadla ve tvaru zvířátek, a další prolézačka, která se skládá ze stěny pro lezení, provazového a kovového žebříku – to vše vyvolalo ohromné nadšení všech dětí. Na fotografiích můžete vidět, že první zkoušky nového zařízení ohodnotily velkou jedničkou. K rozvoji pohybové aktivity dětí při pobytu na zahradě MŠ přibylo hravosti i zábavy.

Zábavné zařízení bylo pořízeno z podpory sponzorů a sbírkové akce rodičů, pružinová houpadla za výrazné podpory rodičů dítěte ze třídy Kuřátko. Děkujeme!

Při instalaci byly zároveň provedeny i terénní úpravy v prostoru zahrady, které budou probíhat také v následujícím období. Práce související s touto realizací byly hrazeny z rozpočtu mateřské školy. Revitalizace naší zahrady není ukončena - bude pokračovat i v příštím školním roce. Proto chceme znovu vyzvat rodičovskou veřejnost k podpoře a získávání dalších sponzorů.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka