Detail zprávy
08.11.2011 DIVADLO ŠTERNBERK
V mateřské škole jsme už po několikáté přivítali maňásky z Divadla Šternberk. Tentokrát k nám zavítali s pohádkovými příběhy „Hrnečku, vař!“, „O Smolíčkovi“ a „O zlaté rybce“. Každá z pohádek v sobě nesla poučení. Dozvěděli jsme se, co se stane tomu, kdo neumí být trpělivý, neumí poslouchat a nemá nikdy dost. Děti si zazpívaly známé písničky a každou z pohádek odměnily velkým potleskem.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka