Detail zprávy
08.11.2011 DIVADLO ŠTERNBERK
V mateřské škole jsme už po několikáté přivítali maňásky z Divadla Šternberk. Tentokrát k nám zavítali s pohádkovými příběhy „Hrnečku, vař!“, „O Smolíčkovi“ a „O zlaté rybce“. Každá z pohádek v sobě nesla poučení. Dozvěděli jsme se, co se stane tomu, kdo neumí být trpělivý, neumí poslouchat a nemá nikdy dost. Děti si zazpívaly známé písničky a každou z pohádek odměnily velkým potleskem.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka