05.12.2011 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Nejštědřejší ze všech měsíců v roce je prosinec. I my jsme se 5.12. sešli v krásně vyzdobené jídelně 11. ZŠ a s napětím jsme vyhlíželi, jestli k nám i letos Mikuláš přijde s doprovodem čerta. Překvapením jsme ani nedýchali. A víte proč? Nepřivedl si jen jednoho rohatého, ale rovnou čtyři. A protože se jim písničky, které jsme zazpívali líbily, nemuseli jsme se jich bát. I přesto, že s námi občas šijí čertíci, dostali jsme spoustu sladkostí a dobrůtek, za které jsme pěkně poděkovali. A teď se již těšíme na pravou zimu, sportování, sněhuláky a také Ježíška.

Foto: FOTO STARLING - Brigita Špačková

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»