Detail zprávy
05.12.2011 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Nejštědřejší ze všech měsíců v roce je prosinec. I my jsme se 5.12. sešli v krásně vyzdobené jídelně 11. ZŠ a s napětím jsme vyhlíželi, jestli k nám i letos Mikuláš přijde s doprovodem čerta. Překvapením jsme ani nedýchali. A víte proč? Nepřivedl si jen jednoho rohatého, ale rovnou čtyři. A protože se jim písničky, které jsme zazpívali líbily, nemuseli jsme se jich bát. I přesto, že s námi občas šijí čertíci, dostali jsme spoustu sladkostí a dobrůtek, za které jsme pěkně poděkovali. A teď se již těšíme na pravou zimu, sportování, sněhuláky a také Ježíška.

Foto: FOTO STARLING - Brigita Špačková


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka