Detail zprávy
07.12.2011 VÁNOČNÍ NOTA 2011
Ve středu 7. 12. 2011 se děti z naší mateřské školy opět zúčastnily pěvecké soutěže 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad, která se pod záštitou statutárního města Frýdku-Místku konala v prostorách Nové scény kina Vlast již poosmé. Písně Prosinec, Medvěd a Rolničky zvoní, proložené hravými dětskými říkadly s pohybem, byly opravdovou oslavou blížících se vánočních svátků. Kéž by už byly tady! Naši zpěváčci byli oceněni velikým potleskem, pohoštěním i věcnými odměnami, které jim pomohou zkrátit nekonečné čekání na vánoční nadílku. Všem rodičům zároveň děkujeme za spolupráci při doprovodu dětí na akci a za vytvoření báječné atmosféry v hledišti.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka