07.12.2011 VÁNOČNÍ NOTA 2011
Ve středu 7. 12. 2011 se děti z naší mateřské školy opět zúčastnily pěvecké soutěže 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad, která se pod záštitou statutárního města Frýdku-Místku konala v prostorách Nové scény kina Vlast již poosmé. Písně Prosinec, Medvěd a Rolničky zvoní, proložené hravými dětskými říkadly s pohybem, byly opravdovou oslavou blížících se vánočních svátků. Kéž by už byly tady! Naši zpěváčci byli oceněni velikým potleskem, pohoštěním i věcnými odměnami, které jim pomohou zkrátit nekonečné čekání na vánoční nadílku. Všem rodičům zároveň děkujeme za spolupráci při doprovodu dětí na akci a za vytvoření báječné atmosféry v hledišti.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»