Detail zprávy
12.12.2011 VÁNOČNÍ STROM
Víte, že děti z naší mateřské školy zpívají každoročně také u vánočního stromu v Místku? Náměstí Svobody bývá v době adventní prodchnuto sváteční atmosférou, a písně plné slavnostní nálady zaujmou vždy nejen rodičovský doprovod, ale také mnohé kolemjdoucí. Vždyť na chvilku se zastavit v čase plném shonu a přijmout malý hudební dárek jako příslib blížících se Vánoc má své kouzlo. Jsme rádi, že naši malí zpěváčci touto charitativní akcí potěšili navíc i ty, kteří to opravdu moc potřebují.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka