Detail zprávy
12.12.2011 VÁNOČNÍ STROM
Víte, že děti z naší mateřské školy zpívají každoročně také u vánočního stromu v Místku? Náměstí Svobody bývá v době adventní prodchnuto sváteční atmosférou, a písně plné slavnostní nálady zaujmou vždy nejen rodičovský doprovod, ale také mnohé kolemjdoucí. Vždyť na chvilku se zastavit v čase plném shonu a přijmout malý hudební dárek jako příslib blížících se Vánoc má své kouzlo. Jsme rádi, že naši malí zpěváčci touto charitativní akcí potěšili navíc i ty, kteří to opravdu moc potřebují.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka