Detail zprávy
12.12.2011 VÁNOČNÍ STROM
Víte, že děti z naší mateřské školy zpívají každoročně také u vánočního stromu v Místku? Náměstí Svobody bývá v době adventní prodchnuto sváteční atmosférou, a písně plné slavnostní nálady zaujmou vždy nejen rodičovský doprovod, ale také mnohé kolemjdoucí. Vždyť na chvilku se zastavit v čase plném shonu a přijmout malý hudební dárek jako příslib blížících se Vánoc má své kouzlo. Jsme rádi, že naši malí zpěváčci touto charitativní akcí potěšili navíc i ty, kteří to opravdu moc potřebují.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka