Detail zprávy
14.12.2011 JAK JSME PLETLI A PEKLI VÁNOČKY
Slovo vánočka voní Vánocemi. A my jsme upekli čtyři! Jestli nevíte, jak se pletou vánočky, stačí se podívat na fotografie. Učili jsme se to od paní ředitelky a moc nás to bavilo. Z pěkného vláčného těsta udělat kuličku, pak váleček…Za chvíli nám šla práce od ruky stejně jako našim paním kuchařkám, kterým jsme u toho zazpívali naše oblíbené koledy. A vánočky se náramně povedly. Při odpolední dílně nám moc chutnaly a jen se po nich zaprášilo…

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka