Detail zprávy
14.12.2011 JAK JSME PLETLI A PEKLI VÁNOČKY
Slovo vánočka voní Vánocemi. A my jsme upekli čtyři! Jestli nevíte, jak se pletou vánočky, stačí se podívat na fotografie. Učili jsme se to od paní ředitelky a moc nás to bavilo. Z pěkného vláčného těsta udělat kuličku, pak váleček…Za chvíli nám šla práce od ruky stejně jako našim paním kuchařkám, kterým jsme u toho zazpívali naše oblíbené koledy. A vánočky se náramně povedly. Při odpolední dílně nám moc chutnaly a jen se po nich zaprášilo…

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka