09.01.2012 BESEDOVALI JSME SE STRÁŽNICEMI MP
 Zajímavé dopoledne čekalo předškoláky v pondělí 9. ledna. Na návštěvu za nimi přišla strážnice městské policie. A nepřišla sama. Vzala s sebou také medvídka Pandu, kterého již děti dobře znají. Spolu s ním řešily různé nebezpečné situace, které je mohou v běžném životě potkat. Dozvěděly se například, jak se zachovat, osloví-li je cizí osoba, co dělat, když najdou na pískovišti použité injekční stříkačky a spoustu dalších. Zopakovaly si základní čísla tísňového volání.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»