Detail zprávy
09.01.2012 BESEDOVALI JSME SE STRÁŽNICEMI MP
 Zajímavé dopoledne čekalo předškoláky v pondělí 9. ledna. Na návštěvu za nimi přišla strážnice městské policie. A nepřišla sama. Vzala s sebou také medvídka Pandu, kterého již děti dobře znají. Spolu s ním řešily různé nebezpečné situace, které je mohou v běžném životě potkat. Dozvěděly se například, jak se zachovat, osloví-li je cizí osoba, co dělat, když najdou na pískovišti použité injekční stříkačky a spoustu dalších. Zopakovaly si základní čísla tísňového volání.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka