Detail zprávy
09.01.2012 BESEDOVALI JSME SE STRÁŽNICEMI MP
 Zajímavé dopoledne čekalo předškoláky v pondělí 9. ledna. Na návštěvu za nimi přišla strážnice městské policie. A nepřišla sama. Vzala s sebou také medvídka Pandu, kterého již děti dobře znají. Spolu s ním řešily různé nebezpečné situace, které je mohou v běžném životě potkat. Dozvěděly se například, jak se zachovat, osloví-li je cizí osoba, co dělat, když najdou na pískovišti použité injekční stříkačky a spoustu dalších. Zopakovaly si základní čísla tísňového volání.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka