Detail zprávy
09.01.2012 BESEDOVALI JSME SE STRÁŽNICEMI MP
 Zajímavé dopoledne čekalo předškoláky v pondělí 9. ledna. Na návštěvu za nimi přišla strážnice městské policie. A nepřišla sama. Vzala s sebou také medvídka Pandu, kterého již děti dobře znají. Spolu s ním řešily různé nebezpečné situace, které je mohou v běžném životě potkat. Dozvěděly se například, jak se zachovat, osloví-li je cizí osoba, co dělat, když najdou na pískovišti použité injekční stříkačky a spoustu dalších. Zopakovaly si základní čísla tísňového volání.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka