27.02.2012 KNIHA A JÁ - výtvarná soutěž
Prohlédněte si obrázky, které namalovaly děti na téma „ Kniha a já“. Tato soutěž je součástí výtvarného projektu DDM Znojmo s názvem „ Děti malují pro konto BARIÉRY“. Osobní záštitu převzal hejtman jihomoravského kraje JUDr. Michal Hašek.
Chlapci a děvčata vyjádřili své pocity a zážitky z četby pohádek i dětských příběhů. Obrázky byly plné vodníků, princezen, Otesánků i zvířecích hrdinů. I proto, že se v naší mateřské škole zaměřujeme na celkovou čtenářskou gramotnost, jsme rádi, že se děti pustily do malování s nadšením a elánem a těšíme se, až si knihy budou moci přečíst samy.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ