Detail zprávy
16.03.2012 NA NÁVŠTĚVĚ V KNIHOVNĚ
„Bojte se člověka, který přečetl jen jednu knihu“ – napsal kdysi francouzský osvícený spisovatel a filozof Denis Diderot. V dnešní době jeho slova platí dvojnásob, protože díky technickým vymoženostem zájem o knihy a četbu neustále klesá. A to je veliká škoda. Kniha je věrný kamarád, přináší čtenáři poučení, zábavu, rozvíjí jeho fantazii a představivost, zkvalitňuje jeho vyjadřování a přirozeným způsobem upevňuje znalosti gramatiky.
Láska ke knihám se musí dětem vštěpovat od nejútlejšího věku. Už v mateřské škole se seznamují s autory pohádek a příběhů, obdivují krásné ilustrace, učí se, jak s knihou nakládat.
V týdnu od 12.do 16. března navštívily naše děti Městskou knihovnu při 11. ZŠ. Příjemnými prostorami je provázela paní knihovnice. Největšímu zájmu se těšily samozřejmě obrázkové knihy a leporela, starší děti - hlavně chlapce, zaujaly encyklopedie. V knihovně se všem moc líbilo, a kdo se tam bude chtít vracet, má možnost se právě nyní zcela zdarma přihlásit. Přihlášky pro čtenáře oddělení pro děti a mládež si můžete vyzvednout u p.učitelky ve vaší třídě. Využijte této příležitosti. Pokud si vaše dítě knihy zamiluje, věřte, že jeho život bude bohatší.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka