Detail zprávy
16.03.2012 NA NÁVŠTĚVĚ V KNIHOVNĚ
„Bojte se člověka, který přečetl jen jednu knihu“ – napsal kdysi francouzský osvícený spisovatel a filozof Denis Diderot. V dnešní době jeho slova platí dvojnásob, protože díky technickým vymoženostem zájem o knihy a četbu neustále klesá. A to je veliká škoda. Kniha je věrný kamarád, přináší čtenáři poučení, zábavu, rozvíjí jeho fantazii a představivost, zkvalitňuje jeho vyjadřování a přirozeným způsobem upevňuje znalosti gramatiky.
Láska ke knihám se musí dětem vštěpovat od nejútlejšího věku. Už v mateřské škole se seznamují s autory pohádek a příběhů, obdivují krásné ilustrace, učí se, jak s knihou nakládat.
V týdnu od 12.do 16. března navštívily naše děti Městskou knihovnu při 11. ZŠ. Příjemnými prostorami je provázela paní knihovnice. Největšímu zájmu se těšily samozřejmě obrázkové knihy a leporela, starší děti - hlavně chlapce, zaujaly encyklopedie. V knihovně se všem moc líbilo, a kdo se tam bude chtít vracet, má možnost se právě nyní zcela zdarma přihlásit. Přihlášky pro čtenáře oddělení pro děti a mládež si můžete vyzvednout u p.učitelky ve vaší třídě. Využijte této příležitosti. Pokud si vaše dítě knihy zamiluje, věřte, že jeho život bude bohatší.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka