Detail zprávy
20.03.2012 POHÁDKA - O lakomé Barce
V úterý 20. března přijeli do mateřské školy herci Divadélka Bonbón s loutkovou úpravou pohádky Jana Wericha O lakomé Barce. Že je lakomost moc ošklivá vlastnost, vědí všechny děti. Však na ni zamračená a lakomá Barka na konci pohádky pořádně doplatila. Když je totiž někdo tak lakomý, že se ani nedívá do zrcadla, aby se neokoukalo, a nechal by si pro ušetřený peníz i vrtat koleno, stejně jako Barka, nemá ho nikdo rád. Pohádka se dětem moc líbila a také je potěšilo, že si mohly sáhnout na veliké loutky, zazpívat přímo při divadelním představení a pochutnat si na bonbónech, které dostaly při závěrečném potlesku.

ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka