20.03.2012 POHÁDKA - O lakomé Barce
V úterý 20. března přijeli do mateřské školy herci Divadélka Bonbón s loutkovou úpravou pohádky Jana Wericha O lakomé Barce. Že je lakomost moc ošklivá vlastnost, vědí všechny děti. Však na ni zamračená a lakomá Barka na konci pohádky pořádně doplatila. Když je totiž někdo tak lakomý, že se ani nedívá do zrcadla, aby se neokoukalo, a nechal by si pro ušetřený peníz i vrtat koleno, stejně jako Barka, nemá ho nikdo rád. Pohádka se dětem moc líbila a také je potěšilo, že si mohly sáhnout na veliké loutky, zazpívat přímo při divadelním představení a pochutnat si na bonbónech, které dostaly při závěrečném potlesku.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»