Detail zprávy
20.03.2012 POHÁDKA - O lakomé Barce
V úterý 20. března přijeli do mateřské školy herci Divadélka Bonbón s loutkovou úpravou pohádky Jana Wericha O lakomé Barce. Že je lakomost moc ošklivá vlastnost, vědí všechny děti. Však na ni zamračená a lakomá Barka na konci pohádky pořádně doplatila. Když je totiž někdo tak lakomý, že se ani nedívá do zrcadla, aby se neokoukalo, a nechal by si pro ušetřený peníz i vrtat koleno, stejně jako Barka, nemá ho nikdo rád. Pohádka se dětem moc líbila a také je potěšilo, že si mohly sáhnout na veliké loutky, zazpívat přímo při divadelním představení a pochutnat si na bonbónech, které dostaly při závěrečném potlesku.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka