18.04.2012 DIVADLO ŠIKULKA
Ve středu 18. dubna jsme zhlédli tři maňáskové pohádky divadélka Šikulka.
První pohádka s názvem Adélka a zoubky připomněla dětem, jak se máme pravidelně starat o své zuby a že není zdravé jíst mnoho sladkostí.
V pohádce druhé O neposlušném Matýskovi jsme se seznámili s klukem, který neposlechl rodiče, přelezl plot a vydal se sám bez dovolení k rybníku. Nebýt žabky a pejska, kteří se zachovali jako správní kamarádi, špatně by to s ním dopadlo.
Princezna Zlatuška ze třetí pohádky byla pyšná. Nejprve odmítla prince, pak ale byla ráda, když ji zachránil ze spárů loupežníka.
Všechny pohádky se nám líbily i proto, že je doprovázely líbivé písničky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»