Detail zprávy
30.05.2012 VÝLET DO DIVADLA LOUTEK OSTRAVA
Ještě před oslavou Dne dětí dostaly ty naše krásný dárek – výlet do Divadla loutek v Ostravě. Příběhy ze života svatojánských broučků, které děti znají z knihy Jana Karafiáta, oživly v rukou loutkoherců. Brouček a Beruška, Janinka, Verunka a další postavičky přenesly diváky do pohádkové říše, ve které je sice maličká chaloupka pod jalovcem sotva vidět, ale každodenní radosti, starosti, přání a prožitky broučků jsou stejné jako ve světě lidí. O životě broučků si děti povídaly i na zpáteční cestě do mateřské školy. Věříme, že o svých zážitcích povyprávěly i vám.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka