30.05.2012 VÝLET DO DIVADLA LOUTEK OSTRAVA
Ještě před oslavou Dne dětí dostaly ty naše krásný dárek – výlet do Divadla loutek v Ostravě. Příběhy ze života svatojánských broučků, které děti znají z knihy Jana Karafiáta, oživly v rukou loutkoherců. Brouček a Beruška, Janinka, Verunka a další postavičky přenesly diváky do pohádkové říše, ve které je sice maličká chaloupka pod jalovcem sotva vidět, ale každodenní radosti, starosti, přání a prožitky broučků jsou stejné jako ve světě lidí. O životě broučků si děti povídaly i na zpáteční cestě do mateřské školy. Věříme, že o svých zážitcích povyprávěly i vám.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ