Detail zprávy
30.05.2012 VÝLET DO DIVADLA LOUTEK OSTRAVA
Ještě před oslavou Dne dětí dostaly ty naše krásný dárek – výlet do Divadla loutek v Ostravě. Příběhy ze života svatojánských broučků, které děti znají z knihy Jana Karafiáta, oživly v rukou loutkoherců. Brouček a Beruška, Janinka, Verunka a další postavičky přenesly diváky do pohádkové říše, ve které je sice maličká chaloupka pod jalovcem sotva vidět, ale každodenní radosti, starosti, přání a prožitky broučků jsou stejné jako ve světě lidí. O životě broučků si děti povídaly i na zpáteční cestě do mateřské školy. Věříme, že o svých zážitcích povyprávěly i vám.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka