Detail zprávy
01.06.2012 DEN DĚTÍ s pohybem
I v naší mateřské škole jsme společně oslavili Den dětí. Počasí už od rána vyvádělo psí kusy, a tak jsme se rozhodli zasoutěžit si přímo ve školce. V jednotlivých třídách na nás čekaly nejrůznější pohybové disciplíny, ve kterých si děti vyzkoušely svou zdatnost a šikovnost. Dokázali jsme si, že radost z pohybu je nám vlastní. Všichni byli nakonec za svou snahu odměněni sladkostí a pěknou omalovánkou.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka