Detail zprávy
01.06.2012 DEN DĚTÍ s pohybem
I v naší mateřské škole jsme společně oslavili Den dětí. Počasí už od rána vyvádělo psí kusy, a tak jsme se rozhodli zasoutěžit si přímo ve školce. V jednotlivých třídách na nás čekaly nejrůznější pohybové disciplíny, ve kterých si děti vyzkoušely svou zdatnost a šikovnost. Dokázali jsme si, že radost z pohybu je nám vlastní. Všichni byli nakonec za svou snahu odměněni sladkostí a pěknou omalovánkou.

ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka