Detail zprávy
01.06.2012 DEN DĚTÍ s pohybem
I v naší mateřské škole jsme společně oslavili Den dětí. Počasí už od rána vyvádělo psí kusy, a tak jsme se rozhodli zasoutěžit si přímo ve školce. V jednotlivých třídách na nás čekaly nejrůznější pohybové disciplíny, ve kterých si děti vyzkoušely svou zdatnost a šikovnost. Dokázali jsme si, že radost z pohybu je nám vlastní. Všichni byli nakonec za svou snahu odměněni sladkostí a pěknou omalovánkou.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka