14.06.2012 INDIÁNI
Děti ze třídy Beruška byly na návštěvě u indiánů. Dozvěděly se, jak indiáni žijí a co je v jejich životě důležité. Z lepenky vyzdobily totem, chlapci si vyrobili náčelnické čelenky a děvčátka dostala upletené copy do vlasů. Nejvíce zábavy si užily, když je paní učitelka pomalovala barvičkami na obličej a společně si zatancovaly a zabubnovaly kolem improvizovaného ohně. Každá Beruška dostala indiánské jméno jako: divoký kůň, chytrá liška, silný škorpión, černý drak a divoká medvědice.

„INDIÁNSKÉ SEDMERO“
1. Nelži!
2. Pomáhej ostatním!
3. Chraň přírodu (živou i neživou)!
4. Buď slušný!
5. Poslouchej dobré rady starších!
6. Buď kamarád!
7. Každý den udělej něco dobrého!

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»