19.06.2012 ZAHRADNÍ SLAVNOST
Máme tady závěr školního roku a s ním i oficiální rozloučení s našimi předškoláčky. Tentokrát ale proběhlo s jednou velkou změnou. Tradiční Zahradní slavnost se neodehrála na zahradě naší MŠ, ale využili jsme pro ni mnohem větší prostory hřiště 11. ZŠ.
Na úvod předvedly děti, které po prázdninách nastoupí do školy, svým rodičům a známým tanečky a písničky. Následovalo vystoupení „mladých hasičů“. Od paní ředitelky a svých učitelek děti dostaly upomínkové knížky a drobné dárečky.
A pak už se mohlo soutěžit. Šikovní sportovci za plnění úkolů získávali sladké odměny a po absolvování všech stanovišť si zasloužili grilovaný párek, pitíčko a sladkost.
Letošní slavnost se nám vydařila a přispělo k tomu jistě i hezké počasí.
Loučíme se s našimi školáky a přejeme jim mnoho úspěchů v jejich dalším životě.

Autor fotografii: Brigita Špačková

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ