Detail zprávy
24.09.2012 FRYMÍK V MŠ
„Každý velký šachista byl kdysi začátečník.“ Irving Chernev

V pondělí 24. září jsme u nás v Mateřídoušce opět uvítali zástupce Střediska volného času Klíč, kteří přišli dětem zahrát pohádku o šachovém království. Veliká šachová figurka, bílá věž jménem Frymík, vzbudila u dětí opravdové nadšení. Byla celá plyšová a dokonce měla na hlavě hradby! Postupně se představili také další členové šachové říše – rychlý koník, král a královna… Byla s nimi ohromná zábava a legrace. Víte, že děti pak už dokázaly podle vzoru správně přiložit figurky na šachovnici? Nakonec dostal každý kartičku s obrázkem Frymíka a s informací o tom, že šachový kroužek začíná už v prvním říjnovém týdnu! Pokud máte zájem přihlásit své dítě, stačí zaznamenat jeho jméno do přehledu kroužků připraveného v každé třídě mateřské školy.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka