Detail zprávy
24.09.2012 FRYMÍK V MŠ
„Každý velký šachista byl kdysi začátečník.“ Irving Chernev

V pondělí 24. září jsme u nás v Mateřídoušce opět uvítali zástupce Střediska volného času Klíč, kteří přišli dětem zahrát pohádku o šachovém království. Veliká šachová figurka, bílá věž jménem Frymík, vzbudila u dětí opravdové nadšení. Byla celá plyšová a dokonce měla na hlavě hradby! Postupně se představili také další členové šachové říše – rychlý koník, král a královna… Byla s nimi ohromná zábava a legrace. Víte, že děti pak už dokázaly podle vzoru správně přiložit figurky na šachovnici? Nakonec dostal každý kartičku s obrázkem Frymíka a s informací o tom, že šachový kroužek začíná už v prvním říjnovém týdnu! Pokud máte zájem přihlásit své dítě, stačí zaznamenat jeho jméno do přehledu kroužků připraveného v každé třídě mateřské školy.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka