Detail zprávy
24.09.2012 FRYMÍK V MŠ
„Každý velký šachista byl kdysi začátečník.“ Irving Chernev

V pondělí 24. září jsme u nás v Mateřídoušce opět uvítali zástupce Střediska volného času Klíč, kteří přišli dětem zahrát pohádku o šachovém království. Veliká šachová figurka, bílá věž jménem Frymík, vzbudila u dětí opravdové nadšení. Byla celá plyšová a dokonce měla na hlavě hradby! Postupně se představili také další členové šachové říše – rychlý koník, král a královna… Byla s nimi ohromná zábava a legrace. Víte, že děti pak už dokázaly podle vzoru správně přiložit figurky na šachovnici? Nakonec dostal každý kartičku s obrázkem Frymíka a s informací o tom, že šachový kroužek začíná už v prvním říjnovém týdnu! Pokud máte zájem přihlásit své dítě, stačí zaznamenat jeho jméno do přehledu kroužků připraveného v každé třídě mateřské školy.

ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka