Detail zprávy
08.10.2012 BESEDA S MYSLIVCI

V pondělí 8. října navštívili naši mateřskou školu dva myslivci. Bc. Martin Mati, který u nás nebyl poprvé si tentokrát přizval i kolegu Bc. Tomáše Kleina. Samozřejmě nechyběl ani jejich věrný kamarád a především pomocník – lovecký pes. V této milé společnosti prožily děti příjemnou i poučnou půlhodinku. Dozvěděly se spoustu zajímavostí ze života lesních zvířat a ptáků. Nechyběly ani ukázky zvuků, které vydávají. Mohly si prohlédnout a osahat různé lovecké trofeje. Na oplátku si myslivci odvezli 201,5 kg kaštanů, které pro zvířátka děti nasbíraly. Snad díky této pomoci bude pro ně zima snesitelnější.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka