08.10.2012 BESEDA S MYSLIVCI

V pondělí 8. října navštívili naši mateřskou školu dva myslivci. Bc. Martin Mati, který u nás nebyl poprvé si tentokrát přizval i kolegu Bc. Tomáše Kleina. Samozřejmě nechyběl ani jejich věrný kamarád a především pomocník – lovecký pes. V této milé společnosti prožily děti příjemnou i poučnou půlhodinku. Dozvěděly se spoustu zajímavostí ze života lesních zvířat a ptáků. Nechyběly ani ukázky zvuků, které vydávají. Mohly si prohlédnout a osahat různé lovecké trofeje. Na oplátku si myslivci odvezli 201,5 kg kaštanů, které pro zvířátka děti nasbíraly. Snad díky této pomoci bude pro ně zima snesitelnější.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ