Detail zprávy
08.10.2012 BESEDA S MYSLIVCI

V pondělí 8. října navštívili naši mateřskou školu dva myslivci. Bc. Martin Mati, který u nás nebyl poprvé si tentokrát přizval i kolegu Bc. Tomáše Kleina. Samozřejmě nechyběl ani jejich věrný kamarád a především pomocník – lovecký pes. V této milé společnosti prožily děti příjemnou i poučnou půlhodinku. Dozvěděly se spoustu zajímavostí ze života lesních zvířat a ptáků. Nechyběly ani ukázky zvuků, které vydávají. Mohly si prohlédnout a osahat různé lovecké trofeje. Na oplátku si myslivci odvezli 201,5 kg kaštanů, které pro zvířátka děti nasbíraly. Snad díky této pomoci bude pro ně zima snesitelnější.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka