09.10.2012 DIVADLO
Divadelní představení O Mášence a medvědovi

V úterý 9. října 2012 k nám do školky opět zavítalo Divadlo Bonbón a tentokrát nám představilo loutkovou pohádku o Mášence a medvědovi. Příběh o holčičce, která si neměla s kým hrát, a proto se vydala do lesa hledat kamarády, se nám všem velmi líbil. Zazněly v něm příjemné písničky doprovázené hrou na tahací harmoniku, některé jsme si mohli také společně zazpívat. A aby divadlo dostálo svému jménu, na závěr jsme dostali sladkou odměnu v podobě bonbónu.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»