02.11.2012 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP
2. listopadu 2012 nás navštívily dvě strážnice městské policie a diskutovaly s našimi předškoláky. Seznámily je s náplní své práce a společně s dětmi hovořily o pravidlech a bezpečném chování na ulici, v parku, v silničním provozu. Poučily děti, čím má být vybaveno jízdní kolo a že při jízdě na něm mají mít vždy na hlavě bezpečnostní helmu. Budoucí školáci se také naučili 4 důležitá telefonní čísla, na která si mohou v případě potřeby zavolat o pomoc.
Na závěr strážnice rozdaly omalovánky, které mají děti za úkol vybarvit, a za odměnu pak při příští návštěvě obdrží samolepky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»