Detail zprávy
02.11.2012 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP
2. listopadu 2012 nás navštívily dvě strážnice městské policie a diskutovaly s našimi předškoláky. Seznámily je s náplní své práce a společně s dětmi hovořily o pravidlech a bezpečném chování na ulici, v parku, v silničním provozu. Poučily děti, čím má být vybaveno jízdní kolo a že při jízdě na něm mají mít vždy na hlavě bezpečnostní helmu. Budoucí školáci se také naučili 4 důležitá telefonní čísla, na která si mohou v případě potřeby zavolat o pomoc.
Na závěr strážnice rozdaly omalovánky, které mají děti za úkol vybarvit, a za odměnu pak při příští návštěvě obdrží samolepky.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka