Detail zprávy
02.11.2012 BESEDA SE STRÁŽNICEMI MP
2. listopadu 2012 nás navštívily dvě strážnice městské policie a diskutovaly s našimi předškoláky. Seznámily je s náplní své práce a společně s dětmi hovořily o pravidlech a bezpečném chování na ulici, v parku, v silničním provozu. Poučily děti, čím má být vybaveno jízdní kolo a že při jízdě na něm mají mít vždy na hlavě bezpečnostní helmu. Budoucí školáci se také naučili 4 důležitá telefonní čísla, na která si mohou v případě potřeby zavolat o pomoc.
Na závěr strážnice rozdaly omalovánky, které mají děti za úkol vybarvit, a za odměnu pak při příští návštěvě obdrží samolepky.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka