01.11.2012 TAMBURÍNKA
Ve čtvrtek 1. listopadu se naše mateřská škola otřásala vířením bubnů. A nejen bubny se ozývaly z oken Mateřídoušky. Paní Alice Dužíková Kramářová, speciální pedagožka, přijela za dětmi s programem Tamburínka, zaměřeným na muzikoterapeutická a muzikofiletická cvičení. Pohádku o kaštánkovi provázely moc zajímavé etnické hudební nástroje, na které nehrála jen paní muzikoterapeutka, ale také všechny děti. A víte, že na takový buben se bubnuje nejlépe, když si na něj sednete? Jen se podívejte na fotografie! Další skupina malých hudebníků z naší mateřské školy se zúčastní muzikoterapie v lednu a věříme, že se stejnou energií a nadšením.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ