01.11.2012 TAMBURÍNKA
Ve čtvrtek 1. listopadu se naše mateřská škola otřásala vířením bubnů. A nejen bubny se ozývaly z oken Mateřídoušky. Paní Alice Dužíková Kramářová, speciální pedagožka, přijela za dětmi s programem Tamburínka, zaměřeným na muzikoterapeutická a muzikofiletická cvičení. Pohádku o kaštánkovi provázely moc zajímavé etnické hudební nástroje, na které nehrála jen paní muzikoterapeutka, ale také všechny děti. A víte, že na takový buben se bubnuje nejlépe, když si na něj sednete? Jen se podívejte na fotografie! Další skupina malých hudebníků z naší mateřské školy se zúčastní muzikoterapie v lednu a věříme, že se stejnou energií a nadšením.

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ