Detail zprávy
13.11.2012 PODZIMNÍ TVOŘENÍ

V tomto krásně barevném podzimním čase jsme se opět sešli, abychom společně prožili tvoření z produktů, které nám toto období nabízí. Rodiče i děti zapojili svou fantazii, šikovné ruce a už byly na světě ježci z listů, strašidla z dýní, zvířátka z kaštanů a spousta dalších strašidýlek nebo obrázků. Fotografie dokazují, že se nám podzimní čarování opravdu podařilo.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka