Detail zprávy
13.11.2012 KLAUN TÚTÚ
V úterý 13. 11. 2012 přijel do školky za dětmi ve svém papírovém autě klaun TÚTÚ.
Seznámil děti nejen s bezpečnostní dopravní tematikou, ale i se základními dopravními předpisy. To znamená, že naše děti už vědí, že mají mít, stejně jako dospělí, v autě zapnutý bezpečnostní pás, jak má být správně vybaven cyklista, jak se chováme na přechodu pro chodce, nebo dokonce jestli můžeme vjet autem do lesa. Děti se naučily mnoho zajímavých věcí, se zájmem klaunovi naslouchaly a některé situace ztvárnilyi pohybem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka