13.11.2012 KLAUN TÚTÚ
V úterý 13. 11. 2012 přijel do školky za dětmi ve svém papírovém autě klaun TÚTÚ.
Seznámil děti nejen s bezpečnostní dopravní tematikou, ale i se základními dopravními předpisy. To znamená, že naše děti už vědí, že mají mít, stejně jako dospělí, v autě zapnutý bezpečnostní pás, jak má být správně vybaven cyklista, jak se chováme na přechodu pro chodce, nebo dokonce jestli můžeme vjet autem do lesa. Děti se naučily mnoho zajímavých věcí, se zájmem klaunovi naslouchaly a některé situace ztvárnilyi pohybem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»