Detail zprávy
14.11.2012 NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
Nový školní rok nám přinesl další návštěvu knihovny na 11. Základní škole. Děti si s paní knihovnicí povídaly na téma „PODZIM“. Moc se jim líbila loutková pohádka o dvou malých šedých myškách, která je nejen pobavila, ale i poučila. Následovala prohlídka knihovny. Malí čtenáři se dozvěděli, jak se mají správně ke knize chovat a každý si mohl vybrat a prohlédnout jakoukoli knihu. Za svůj zájem a pozornost byly děti odměněny omalovánkou.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka