14.11.2012 NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
Nový školní rok nám přinesl další návštěvu knihovny na 11. Základní škole. Děti si s paní knihovnicí povídaly na téma „PODZIM“. Moc se jim líbila loutková pohádka o dvou malých šedých myškách, která je nejen pobavila, ale i poučila. Následovala prohlídka knihovny. Malí čtenáři se dozvěděli, jak se mají správně ke knize chovat a každý si mohl vybrat a prohlédnout jakoukoli knihu. Za svůj zájem a pozornost byly děti odměněny omalovánkou.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»