Detail zprávy
14.11.2012 NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
Nový školní rok nám přinesl další návštěvu knihovny na 11. Základní škole. Děti si s paní knihovnicí povídaly na téma „PODZIM“. Moc se jim líbila loutková pohádka o dvou malých šedých myškách, která je nejen pobavila, ale i poučila. Následovala prohlídka knihovny. Malí čtenáři se dozvěděli, jak se mají správně ke knize chovat a každý si mohl vybrat a prohlédnout jakoukoli knihu. Za svůj zájem a pozornost byly děti odměněny omalovánkou.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka