17.01.2013 ZIMNÍ DÍLNA

my ti, náš vrabečku,
od chleba drobečků
rádi nasypáme…“
Ani letos jsme nezapomněli na hladové zobáčky ptáků, kterým zima ubíhá určitě mnohem pomaleji než nám. Když se dá do práce mnoho rukou, dílo se daří a je rychle hotovo. Chystání ptačího krmení nám šlo opravdu od ruky a při navlékání ptačí hostiny na provázky jsme si pořádně procvičili prstíky. Maminky, tatínkové i babičky nám moc pomohli. Potom jsme se teple oblékli a společně vyšli ven zavěsit řetězy plné hrozinek, staršího pečiva a jablíček, stejně jako další vyrobené ptačí dobroty, na stromy v naší zahradě. Nezapomínáme také pravidelně naplňovat krmítka a máme radost, že si u nás ptáčci zase pochutnají.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ