Detail zprávy
17.01.2013 ZIMNÍ DÍLNA

„My se postaráme,
hlady tě nenecháme,
my ti, náš vrabečku,
od chleba drobečků
rádi nasypáme…“
Ani letos jsme nezapomněli na hladové zobáčky ptáků, kterým zima ubíhá určitě mnohem pomaleji než nám. Když se dá do práce mnoho rukou, dílo se daří a je rychle hotovo. Chystání ptačího krmení nám šlo opravdu od ruky a při navlékání ptačí hostiny na provázky jsme si pořádně procvičili prstíky. Maminky, tatínkové i babičky nám moc pomohli. Potom jsme se teple oblékli a společně vyšli ven zavěsit řetězy plné hrozinek, staršího pečiva a jablíček, stejně jako další vyrobené ptačí dobroty, na stromy v naší zahradě. Nezapomínáme také pravidelně naplňovat krmítka a máme radost, že si u nás ptáčci zase pochutnají.

 


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka