Detail zprávy
17.01.2013 ZIMNÍ DÍLNA

„My se postaráme,
hlady tě nenecháme,
my ti, náš vrabečku,
od chleba drobečků
rádi nasypáme…“
Ani letos jsme nezapomněli na hladové zobáčky ptáků, kterým zima ubíhá určitě mnohem pomaleji než nám. Když se dá do práce mnoho rukou, dílo se daří a je rychle hotovo. Chystání ptačího krmení nám šlo opravdu od ruky a při navlékání ptačí hostiny na provázky jsme si pořádně procvičili prstíky. Maminky, tatínkové i babičky nám moc pomohli. Potom jsme se teple oblékli a společně vyšli ven zavěsit řetězy plné hrozinek, staršího pečiva a jablíček, stejně jako další vyrobené ptačí dobroty, na stromy v naší zahradě. Nezapomínáme také pravidelně naplňovat krmítka a máme radost, že si u nás ptáčci zase pochutnají.

 


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka