23.03.2013 ŠACHOVÝ TURNAJ - O šachové království

Dobrý den vážení rodiče, milé děti.

Rádi bychom vám poděkovali za vytvoření přátelské atmosféry při turnaji O šachové království. Těší nás váš přístup, který se korunoval účastí 130 dětí z mateřských škol za šachovnicí s jediným cílem, aby všechny děti byly spokojené nad svým výkonem :)

Malí šachisté z Frýdku-Místku a okolí tak opět potvrdili svou unikátnost, kterou nám závidí celá Evropa, děkujeme.

Informace a fotogalerii lze shlédnout zde:

Za kolektiv trenérů a na další spolupráci se těší Martin Kocur.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»