Detail zprávy
27.03.2013 VELIKONOČNÍ DÍLNY

Venku je taková zima, že se zajíčkům březňáčkům ještě dlouho nebude chtít z pelíšku. Ale přesto jsou tu velikonoční svátky. Ve světě se oslavují různě: dozvěděli jsme se, že třeba i legračními hrami s vajíčky. Lidé je vyhazují do výšky a chytají, kutálejí nebo je schovávají na zahradě pro děti, které věří, že je tam ukryl velikonoční zajíček. Taky se vyrábějí veselé kloboučky. A u nás? Vyzdobili jsme si třídy, upekli mazance, zazpívali si jarní písničky a nedočkavě se těšili na společné dílny s rodiči. Vytvořili jsme velikonoční kuřátka, figurky ze samotvrdnoucí hmoty, zajíčky, kteří nesli zasázená semínka řeřichy a ječmene i veselé „trávňáky“, kteří budou svými zelenými vlásky zdobit sváteční stůl. A teď už by to chtělo jenom trochu víc sluníčka…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka