Detail zprávy
27.03.2013 VELIKONOČNÍ DÍLNY

Venku je taková zima, že se zajíčkům březňáčkům ještě dlouho nebude chtít z pelíšku. Ale přesto jsou tu velikonoční svátky. Ve světě se oslavují různě: dozvěděli jsme se, že třeba i legračními hrami s vajíčky. Lidé je vyhazují do výšky a chytají, kutálejí nebo je schovávají na zahradě pro děti, které věří, že je tam ukryl velikonoční zajíček. Taky se vyrábějí veselé kloboučky. A u nás? Vyzdobili jsme si třídy, upekli mazance, zazpívali si jarní písničky a nedočkavě se těšili na společné dílny s rodiči. Vytvořili jsme velikonoční kuřátka, figurky ze samotvrdnoucí hmoty, zajíčky, kteří nesli zasázená semínka řeřichy a ječmene i veselé „trávňáky“, kteří budou svými zelenými vlásky zdobit sváteční stůl. A teď už by to chtělo jenom trochu víc sluníčka…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka