Detail zprávy
27.03.2013 VELIKONOČNÍ DÍLNY

Venku je taková zima, že se zajíčkům březňáčkům ještě dlouho nebude chtít z pelíšku. Ale přesto jsou tu velikonoční svátky. Ve světě se oslavují různě: dozvěděli jsme se, že třeba i legračními hrami s vajíčky. Lidé je vyhazují do výšky a chytají, kutálejí nebo je schovávají na zahradě pro děti, které věří, že je tam ukryl velikonoční zajíček. Taky se vyrábějí veselé kloboučky. A u nás? Vyzdobili jsme si třídy, upekli mazance, zazpívali si jarní písničky a nedočkavě se těšili na společné dílny s rodiči. Vytvořili jsme velikonoční kuřátka, figurky ze samotvrdnoucí hmoty, zajíčky, kteří nesli zasázená semínka řeřichy a ječmene i veselé „trávňáky“, kteří budou svými zelenými vlásky zdobit sváteční stůl. A teď už by to chtělo jenom trochu víc sluníčka…


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka