Detail zprávy
26.04.2013 DEN ODPADŮ VE FRÝDKU - MÍSTKU

V pátek 26.dubna se v sadech Bedřicha Smetany uskutečnila akce s názvem „Den odpadů ve Frýdku-Místku“. Nechyběli na ní předškoláci z naší mateřské školy. Jak už napovídá název, zabývá se ochranou životního prostředí. Pomocí jednoduchých her a soutěží se děti dozvěděly spoustu informací o tom, jak odpady správně třídit, mohly odevzdat drobné vysloužilé elektrospotřebiče k ekologické likvidaci.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka