Detail zprávy
07.05.2013 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Když se blíží Den matek, myslíme vždy i na babičky. Jsou to přece taky mámy, i když trochu starší než ty naše. Letos jsme se s nimi setkali při dvou našich vystoupeních - v Domově pro seniory v Místku a v Domě s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí. Přišli jsme za nimi s náručí písní, básniček i tanečků, kterými jsme je chtěli potěšit a popřát jim k nejkrásnějšímu květnovému svátku to nejlepší. Nezapomněli jsme ani na vlastnoručně vyrobené dárečky. Sklidili jsme veliký potlesk i sladkou odměnu. A zjistili jsme, že i když je nám o tolik méně let, máme mnoho společného: jsme rádi pospolu, umíme si  zazpívat i zasmát se, a někdy nám ukápne slzička. Tak už to prý v životě bývá.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka