Detail zprávy
07.05.2013 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Když se blíží Den matek, myslíme vždy i na babičky. Jsou to přece taky mámy, i když trochu starší než ty naše. Letos jsme se s nimi setkali při dvou našich vystoupeních - v Domově pro seniory v Místku a v Domě s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí. Přišli jsme za nimi s náručí písní, básniček i tanečků, kterými jsme je chtěli potěšit a popřát jim k nejkrásnějšímu květnovému svátku to nejlepší. Nezapomněli jsme ani na vlastnoručně vyrobené dárečky. Sklidili jsme veliký potlesk i sladkou odměnu. A zjistili jsme, že i když je nám o tolik méně let, máme mnoho společného: jsme rádi pospolu, umíme si  zazpívat i zasmát se, a někdy nám ukápne slzička. Tak už to prý v životě bývá.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka