07.05.2013 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM K SVÁTKU

Když se blíží Den matek, myslíme vždy i na babičky. Jsou to přece taky mámy, i když trochu starší než ty naše. Letos jsme se s nimi setkali při dvou našich vystoupeních - v Domově pro seniory v Místku a v Domě s pečovatelskou službou na frýdeckém Zámeckém náměstí. Přišli jsme za nimi s náručí písní, básniček i tanečků, kterými jsme je chtěli potěšit a popřát jim k nejkrásnějšímu květnovému svátku to nejlepší. Nezapomněli jsme ani na vlastnoručně vyrobené dárečky. Sklidili jsme veliký potlesk i sladkou odměnu. A zjistili jsme, že i když je nám o tolik méně let, máme mnoho společného: jsme rádi pospolu, umíme si  zazpívat i zasmát se, a někdy nám ukápne slzička. Tak už to prý v životě bývá.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019