Detail zprávy
20.06.2013 ZAHRADNÍ SLAVNOST

Ve čtvrtek 20. 6. 2013 jsme na zahradě naší MŠ prožili veselé odpoledne. Sešly se tady děti, jejich sourozenci, rodiče a přátelé, aby se společně pobavili. Nejprve bylo na programu vystoupení našich nejstarších dětí – těch, které po prázdninách usednou do školních lavic a k nám do školky už zavítají třeba jen na krátkou návštěvu. Připravily si pro nás poslední vystoupení – dvě písničky a tanečky s padákem. Paní ředitelka je pasovala na školáky a spolu s učitelkami jim popřála hodně úspěchů ve škole, předala knížky i drobné dárečky. A přestože sluníčko hřálo a pálilo, snad nikdo z dětí si nenechal ujít soutěže o sladké odměny a samozřejmě také skákací hrad. Tatínkové grilovali párky, maminky nám napekly sladké buchty, bylo z čeho vybírat a každý si jistě přišel na své. Škoda jen, že všechno tak rychle uběhlo.
Rádi bychom srdečně poděkovali všem rodičům, kteří nám pomohli Zahradní slavnost zorganizovat, a samozřejmě také všem, kteří se jí zúčastnili. A pokud se Vám na ní líbilo, budeme se opět těšit na další společná setkání příští školní rok.

 

Foto - Brigita Špačková a fotoarchiv MŠ Mateřídouška


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka