06.06.2013 O MISTROVSKÝ TITUL MŠ V ŠACHU - 4 členná družstva

Šachy jsou jednou z nejpopulárnějších her světa, která představuje střetnutí dvou nepřátelských království. O tom, jak to v těchto dvou královstvích chodí, se učily děti z naší mateřské školy v rámci šachového kroužku organizovaného SVČ Klíč. Během roku se hravou formou seznámily s jednotlivými figurkami a základními pravidly této královské hry. Vše, co se naučily, pak mohly ukázat na několika společných sobotních turnajích. Jako mateřská škola jsme se zúčastnili turnaje družstev O mistrovský titul MŠ, kde se nám podařilo umístit na krásném 11. místě.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»