Detail zprávy
06.06.2013 O MISTROVSKÝ TITUL MŠ V ŠACHU - 4 členná družstva

Šachy jsou jednou z nejpopulárnějších her světa, která představuje střetnutí dvou nepřátelských království. O tom, jak to v těchto dvou královstvích chodí, se učily děti z naší mateřské školy v rámci šachového kroužku organizovaného SVČ Klíč. Během roku se hravou formou seznámily s jednotlivými figurkami a základními pravidly této královské hry. Vše, co se naučily, pak mohly ukázat na několika společných sobotních turnajích. Jako mateřská škola jsme se zúčastnili turnaje družstev O mistrovský titul MŠ, kde se nám podařilo umístit na krásném 11. místě.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka