Detail zprávy
06.06.2013 O MISTROVSKÝ TITUL MŠ V ŠACHU - 4 členná družstva

Šachy jsou jednou z nejpopulárnějších her světa, která představuje střetnutí dvou nepřátelských království. O tom, jak to v těchto dvou královstvích chodí, se učily děti z naší mateřské školy v rámci šachového kroužku organizovaného SVČ Klíč. Během roku se hravou formou seznámily s jednotlivými figurkami a základními pravidly této královské hry. Vše, co se naučily, pak mohly ukázat na několika společných sobotních turnajích. Jako mateřská škola jsme se zúčastnili turnaje družstev O mistrovský titul MŠ, kde se nám podařilo umístit na krásném 11. místě.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka